Liam Keane kapie sie w dziurze - independent.ie

Liam Keane kapie sie w dziurze – independent.ie

Wszyscy wiemy czym zajmują się morsy… I nie chodzi mi o zwierzęta. Prawdziwy mors nie boi się kąpieli w zimnej wodzie podczas trwającej zimy.

Ostanio taka kąpiel została nagrana i wrzucona na youtube pod adresem –> https://www.youtube.com/watch?v=86yJ-yfim2o. Nie byłoby w tym nic szczególnego gdyby nie fakt, że 'pan mors’ – Liam Keane kąpał się w dziurze w jezdni. Dziura utworzyła się w skutek pękniętej rury w wodą pod jezdnią, woda wypłukała grunt i jezdnia się zapadła. Nasz śmiałek stwierdził, że woda jest czysta, przecież bezpośrednio z rury i wskoczył się wykąpać. Kąpiel nie trwała zbyt długo, tylko 8 sekund, ale film zrobił furorę. Już kilka godzin później film miał ponad 60 tysięcy odsłon a dzienniki w całej Europie opisywały śmiałka kąpiącego się w dziurze w jezdni.

Trzeba powiedzieć, że przedstawiciele województwa Cork chyba też widziali film bo niecałe 24 godzin później rura została naprawiona, a dziura w jezdni załatana. A teraz do Liama napływają prośby z okolicy by 'wykąpał się’ w ich dziurze skoro to jedyny sposób by jezdnia została naprawiona 😉